Poland shows


I was trying to find it, but I still can't either, I think you need ot be a member. Any chance you can load it to savefile.com?
 
Ah Ha, i was thinking along those lines Josh, i had a go at registering but i'm lost on what the heck's what on the registration form,:confused: :confused: :confused:
Pola oznaczone * są wymagane, chyba że napisano inaczej
Użytkownik: *
Adres email: *
Hasło: *

Potwierdź Hasło: *

Uwierzytelnianie:
Żeby mieć pewność że nie jesteś robotem, wpisz wyświetlone cyfry


Informacje Profilu (nieobowiązkowe, można je zmienić później, chyba że są zaznaczone gwiazdką)
Te informacje będą widoczne publicznie
Skala: Brak1H0TTNZInna
Tytuł użytkownika:
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.

Numer Gadu-Gadu:
Strona WWW:
Skąd *:
Zawód:
Zainteresowania:
Płeć *: Mężczyzna Kobieta
Data urodzenia: Dzień -Preferencje
Pokazuj mój numer GG: Tak Nie
Ukryj moją obecność na forum: Tak Nie
Zawsze powiadamiaj o odpowiedziach:
Wysyła email gdy ktoś odpowie w temacie, w którym napisałeś wiadomość. Możesz to zmienić przy każdej napisanej wiadomości Tak Nie
Powiadom o Prywatnej Wiadomości: Tak Nie
Otwórz okno przy nadejściu Wiadomości:
Niektóre szablony mogą otwierać nowe okno aby poinformować o nadejściu nowej Prywatnej Wiadomości Tak Nie
Włącz prywatne wiadomości:
Jeżeli wyłączysz, nie będziesz dostawać prywatnych wiadomości Tak Nie

Podpis
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 128

HTML: TAK
BBCode: TAK
Uśmieszki: TAK
Zawsze dodawaj mój podpis: Tak Nie
 
Last edited by a moderator:
WAHEEEEY i did it, what a job that was

MariuszDziękują za waszą pomoc jestem teraz członek forum. na linii (wiersz) *translator* jest błyszczący,
 
got the video downloaded, lord only knows how i did it, some great sound equipped loco's on it, very nice
 
Hey thanks! I'm downloading it now, well atempting to get a good connection, so I'll watch it tomorrow after work.
 
wathed the video, AWSOME! As for those two pictures, its completely amazing, I wish I had the ability to hand lay track!
 
Thenku
Please, < ask > about assistance. it needs dimension of (measurements of) this signal as it will build can send you

My interesed orginall all size ,ewentual H0 plans
Model signal building all brass ,100% realistic modell.
 



Back
Top